همین نزدیکی

آدم خوشبختی هستم. آدم خوشبختی هستم که خدای مهربانی دارد. آدم خوشبختی هستم که از سلامت روح و جسم برخوردار است. آدم خوشبختی هستم که یار جانی دارد که نفس‌هایش تسبیح زندگی‌ست. آدم خوشبختی هستم که اشتهای خوبی دارد و از نعمت شیرین خوردن بی حد و مرز خوراکی‌ها منع نشده است. آدم خوشبختی هستم که مامان و بابا را دارد. آدم خوشبختی هستم که شب‌های "هزار و یک شب" را دارد. حتی اگر شبی نیم ساعت! آدم خوشبختی هستم که تکیه‌گاه‌های محکمی در زندگی دارد. آدم خوشبختی هستم که رویاپردازی‌هایش انتهایی ندارد. آدم خوشبختی هستم که دوستان جانی دارد؛ گیرم که خیلی‌هایشان را نمی‌بیند و خیلی‌هایشان دورند حتی! آدم خوشبختی هستم که خاله‌ی یک فرشته دوست‌داشتنی شده است. آدم خوشبختی هستم که خواب شبانه‌ی راحت دارد. آدم خوشبختی هستم که قدرت فوق‌العاده‌ای در فهم و یادگیری دارد. آدم خوشبختی هستم که می‌تواند تا هر کجا دلش خواست پیاده‌روی کند. آمده بودم بنویسم آدم خوشبختی هستم که خانم ه امروز صبح یک دسته گل نرگس خوشبو، به او هدیه داده است. دایره خوشبختی‌ام اما وسیع‌تر از این حرف‌ها است! :)

/ 6 نظر / 4 بازدید
sara

سلام افرا جوون چه قدر مثبت و چه قدر قشنگ و چه قدر زیبا من از وبلاگ مونیکا جوون با تو اشنا شدم می دونم که دوستای خیلی صمیمی هستید و اون دوری که گفتی منظورت اون هم هست از اشناییت خیلی خوشحال شدم و همیشه بهت سر می زنم عزیزم

sara

خواهش عزیزم دخملی خوب

ابر

سلام چه حس خوبیه که آدم می فهمه که کسی خوشبخته و انرژی میگیره امیدوارم که دایره خوشبختیت گسترش پیدا کنه

فلرتیشیا

ایشالا همیشه خوشبخت ِ خوشبخت باشی افرای عزیزم.[قلب] آدمی وقتی خوبی های زندگیش رو بشره و بهشون فکر کن خیلی حس خو ب و مثبتی پیدا می کنه اما به شخصه خیلی وقته این کار رو فراموش کردم.

مهربانو

خوشحالم که دوست های خیلی خوشبخت دارم:)

مریم

خوشحالم که خوش بختی : )