غذام رو گاز مونده، برم من!

این خانم ف.آ خیلی خوب است. یعنی آدم دقت که می‌کند می‌بیند روح‌الله حسینیان بیشتر از ایشان مدافع حقوق زنان است! به نظرم ما چهار نوع فعال حقوق زنان داریم. مدافع حقوق زن، ‌هافبک حقوق زن، مهاجم حقوق زن و ذخیره حقوق زن. این خانم به مهاجمان گفته بلند شوید من بجای‌تان بنشینم!

/ 4 نظر / 19 بازدید
فلرتیشا

یه ساعت پیش اومدم واسه این پست نظر بذارم اما نرسید! فکر کنم آه اون خانومه گرفته بود! اعتراف می کنم من اسم اون نماینده یی که اون حرفها رو زده بود یادم نیست اما حرفهاش رو شنیدم. من موندم اگه از نظر ایشون خانوم ها بهتره تو خونه بشینن و به بچه و شوهرشون برسن، خودشون تو مجلس چی کار می کنن؟!!! ایشون هم به جای اینکه اونجا حرف بزنن و حقوق بگیرن ، بهتر تو خونه باشن! به خدا واسه ما خانوم ها هم مفید تر که ایشون تو خونه باشن!

ابر

سلام خیلی زیبا نوشتی

ویرگول

باید از ایشون پرسید ایا ازدواج کرده یا نه. اگر ازدواج کرده آیا بچه دارد یا نه. اگر بچه دارد چطور بچه را تربیت میکند. وقت گرانبهای زن که نباید صرف گرفتن مدرک تحصیلی و عضویت در مجلس شود. اینها زمینه تجاوز در جامعه است. اصلا همین خانم توی سالن به آن بزرگی با آن همه آقا چه کار میکند؟ به چه حقی جلوی این همه آقا سخن می راند به صدای بلند؟ کی بچه هایش را بزرگ می کند در این فاصله؟! هان؟! +پیج فیس بوک نداره وگرنه تا الان ملت از خجالتش در اومده بودن:d

ری را

مشکل اینجاست که دروازه بان نداریم.بازیکنانمان هم بیشتر هافبک دفاعی هستند تا مدافع.این خانم هم که گل به خودی زده ! هرچه در استادیوم باقی مانده تماشاچیانی هستند که تشویق هم نمی کنند.